Hakkımızda

"Esas faaliyet alanı ve uzmanlığı olan LNG sektöründe, tamamen yerli sermayeyi temsil eden Enerji Grup Doğalgaz, Türk sanayicisinin ve işletmecisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek onlara en ekonomik, en esnek çözümleri sunmaktadır.

Enerji Grup Doğalgaz, faaliyetlerine başladığı günden itibaren, Yüksek Müşteri Memnuniyeti, Çevreye ve İnsana Saygı ilkelerinden ve önüne koyduğu hedeflerinden taviz vermeden çalışmakta; ülkemizin değerleri ve iş ortakları olarak gördüğü değerli müşterilerine her zaman kesintisiz ve en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sunma amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Enerji Grup Doğalgaz’ın tecrübeli, yetenekli ve güler yüzlü ekibi aynı işi farklı bir heyecanla yaparak, değerli müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta, kullanıcı konforu ve güvenliği için sürekli çalışmakta, her türlü yeniliği ve teknolojiyi takip etmektedir.

Pazarını sürekli olarak genişleten ve geliştiren Enerji Grup Doğalgaz, ülkemizin her köşesinde her alandan, büyük küşük her türden işletmeye hizmet götürmekte; iş ortaklarına verdiği güvenle güçlenmektedir.